2 tekercs állórész gyújtás - ATV
Kód: PIT00051Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
Állórész:
| Csatlakozók száma: | 5 |
| Tüskék száma: | 1 + 1 + 1 + 1 + 1 |
| Tekercsek száma: | 2 |
| A tekercsek külső átmérője: | 84 mm |
| Belső átmérő: | 33 mm |
| Csavarlyuk átmérője: | 6 mm |
| A rögzítési furatok osztása: | 70 mm |
| Kábel hossza: | 270 mm |
Hall szenzor:
| Magasság: | 30 mm |
| Szélesség: | 20 mm |
| Hossz: | 22 mm |
| Csavarlyuk átmérője: | 5 mm |
| A rögzítési furatok osztása: | 30 mm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
