156FMI motorszelep rugók
Kód: PIT02310Termék részletes leírása
Paraméterek:
► Rugó - nagy - 2 db
► Rugó - kicsi - 2 db
► Pad - 4 db
► Tányér - 2 db
► Biztonsági szelep ékek - 4 db
Tavasz - nagy
| Magasság: | 44 mm |
| Átlagos: | 26 mm |
| Húr vastagság: | 4 mm |
Tavasz - kicsi
| Magasság: | 39 mm |
| Átlagos: | 18 mm |
| Húr vastagság: | 2 mm |
Párna
| Külső átmérő: | 26/18 mm |
| Belső átmérő: | 18/13 mm |
| Vastagság: | 1/0,5 mm |
Egy tányér
| Magasság: | 7 mm |
| Belső lyuk: | 7 mm |
| Tárolási átmérők | 12/18/24 mm |
Szelep biztonsági ékek
| Típus: | felső |
| Magasság: | 8 mm |
| Alkalmas a szelep átmérőjéhez: | 5 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
