152FMI olajszivattyú
Kód: PIT00076Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Magasság (teljes): | 73 mm |
| Szélesség (teljes): | 46 mm |
| Vastagság (összesen): | 15,50 mm |
| A szivattyú csapágy átmérője: | 11 mm |
| A kimeneti tengely átmérője: | 6,70 mm |
| A horony szélessége a tengelyen: | 3,40 mm |
| Horonymélység: | 5 mm |
| A rögzítőfurat átmérője: | 7 mm |
| Rögzítési furatok osztása: | 55 mm × 48 mm × 35 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
