Lánc 530H / 130 lengőkaros YBN
Kód: PIT01407Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Típus: | 530 H |
| Cikkek száma: | 130 |
| Márka: | Yaban / YBN (Made in Tajvan) |
| Külső tábla (hossz): | 29 mm |
| Külső tábla (magasság): | 13,10 mm |
| Külső tábla (vastagság): | 2,50 mm |
| Pin ( hossz ): | 21,70 mm |
| Tű (átmérő): | 5,00 mm |
| Belső tábla (hossz): | 30,60 mm |
| Belső tábla ( magasság ): | 14,70 mm |
| Belső tábla ( vastagság): | 2,50 mm |
| Henger (hossz): | 9,00 mm |
| Henger ( átmérő): | 10,10 mm |
| Pin térköz: | 15,80 mm |
| Teljes hossz láncok: | ~ 200,5 cm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
