Lánc 428H / 112 lengőkaros YBN
Kód: PIT01708Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Típus: | 428 H |
| Cikkek száma: | 140 |
| Márka: | Yaban / YBN (Taiwanban készült) |
| Külső tábla (hossz): | 23,50 mm |
| Külső tábla (magasság): | 10,80 mm |
| Külső tábla (vastagság): | 1,90 mm |
| Pin ( hossz ): | 17,60 mm |
| Tű (átmérő): | 4,40 mm |
| Belső tábla (hossz): | 24,80 mm |
| Belső tábla ( magasság ): | 12,00 mm |
| Belső tábla ( vastagság): | 2,20 mm |
| Henger (hossz): | 7,70 mm |
| Henger ( átmérő): | 8,50 mm |
| Pin térköz: | 12,60 mm |
| A lánc teljes hossza: | ~ 141,1 cm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
