Lánc 420H / 130 láncszem
Kód: PIT00089Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Típus: | 420 H |
| Cikkek száma: | 130 |
| Márka: | Eredeti ATV (Kínában készült) |
| Külső tábla (hossz): | 22,80 mm |
| Külső tábla (magasság): | 10,20 mm |
| Külső tábla (vastagság): | 1,40 mm |
| Pin ( hossz ): | 14,80 mm |
| Tű (átmérő): | 4,00 mm |
| Belső tábla (hossz): | 24,30 mm |
| Belső tábla ( magasság ): | 11,75 mm |
| Belső tábla ( vastagság): | 1,50 mm |
| Henger (hossz): | 6,00 mm |
| Henger ( átmérő): | 7,90 mm |
| Pin térköz: | 12,10 mm |
| A lánc teljes hossza: | ~ 157,5 cm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
