Kuplungkar - komplett ( + kapcsoló )
Kód: PIT00833Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Magasság (teljes): | 46 mm |
| Szélesség (teljes): | 83 mm |
| Hossz (teljes): | 220 mm |
| Hossz (kar a csuklótól): | 185 mm |
| A kormánynyílás átmérője: | 22 mm |
| Visszapillantó tükör menete: | M10 (jobb oldali) |
| A kész kábelen lévő görgő átmérője: | 8 mm |
| A tengelykapcsoló kapcsoló csatlakozóinak száma: | 2 |
| Csapok száma: | 1 + 1 |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
