Kormánygömbcsapok M10 / M10
Kód: PIT00195Termék részletes leírása
Paraméterek:
► Rögzítse jobb oldali menettel
► Rögzítse bal oldali menettel
► Koronacsavarok M10 × 1,25
► Anya M10 × 1,25 (jobbmenetes)
► Anya M10 × 1,25 (balmenet)
► Védőgumi/mandzsetta
Pin:
| Teljes szélesség: | 80 mm |
| Téma: | M10 × 1,25 mm |
| A szál hossza | 32 mm |
| Teljes magasság: | 60 mm |
| Téma: | M10 × 1,25 mm |
| Menet hossza: | 22 mm |
| A gombostű tárolása: | 10 mm |
| Tárolási hossz: | 3 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | ATV, Pitbike és roller alkatrészek |
|---|---|
| A menet átmérője a gömbcsapon: | M10 |
| Kúp/ülés átmérője: | 10 mm |
| Menetátmérő a statikus részen: | M10 |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
