Kormánycsapok 145mm - mini
Kód: PIT00360Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
► Rögzítse a jobb oldali szálat
► Rögzítse a bal szálat
► Összekötő rúd
Pin:
| Hossz (teljes): | 46,5 mm |
| Magasság (teljes): | 43 mm |
| Belső szál: | M8 |
| Szál hossza: | 23 mm |
| Tárolás a vállon: | 18,8 - 19,3 mm |
| Tárolási hossz: | 6 mm |
| Téma: | M8 |
| Szál hossza: | 12 mm |
| Villáskulcshoz alkalmas anyák: | 13 |
Összekötő rúd:
| Hossz (teljes): | 95 mm |
| Hossz (szál): | 2 x 25 mm |
| Alkalmas a következő kulcsokhoz: | 10 |
| Villáskulcshoz alkalmas anyák: | 14 |
| A csapok tengelyei közötti távolság: | 135-155 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | ATV, Pitbike és roller alkatrészek |
|---|---|
| A csaptengely furatainak középső osztása: | 145 mm |
| A menet átmérője a gömbcsapon: | M10 |
| Kúp/ülés átmérője: | 10 mm |
| Menetátmérő a statikus részen: | M10 |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
