Kormány ATV 110-125cc
Kód: PIT02219Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Hossz: | 560 mm |
| Alsó csapágy átmérő: | 14 mm |
| Tárolási hossz: | 40 mm |
| Cérna: | M10 |
| Az ütközőléc átmérője: | 10 mm |
| A stop sáv hossza: | 45 mm |
| Vezérlőcsap furat: | 10 mm |
| Kormányrögzítő furat: | M8 |
| A kormány furatainak távolsága: | 34 × 60 × 34 × 60 mm / 68 × 68 mm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
