Komplett hátsó fék ATV 110cc - 125cc fekete
Kód: PIT02008Termék részletes leírása
Paraméterek:
Szivattyú:
| Magasság (összesen): | 80 mm |
| Szélesség (teljes): | 120 mm |
| Hossz (összesen): | 250 mm |
| Hossz (kar a csuklótól): | 160 mm |
| Kormányfurat átmérője: | 22 mm |
| Visszapillantó tükör menete: | M10 |
Tömlő:
| Hossz: | 1380 mm - 138 cm |
| Külső átmérő: | 8 mm |
Tolómérő:
| Magasság (teljes): | 75 mm |
| Szélesség (teljes): | 77 mm |
| Hossz (teljes): | 92 mm |
| Csavarlyuk átmérője: | M8 |
| A rögzítési furatok osztása: | 63 mm |
| Fékgörgő: | 30 mm |
| holland: | M10 |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
