Komplett első fék - Pitbike
Kód: PIT01062Termék részletes leírása
Paraméterek:
Szivattyú jobbra:
| Magasság (teljes): | 65 mm |
| Szélesség (teljes): | 120 mm |
| Hossz (összesen): | 250 mm |
| Hossz (kar a csuklótól): | 170 mm |
| Kormányfurat átmérője: | 22 mm |
| Visszapillantó tükör menet: | M10 x 18 mm |
• a fék mikrokapcsolót a csomag tartalmazza
Tömlő:
| Hossz: | 1070 mm |
| Külső átmérő: | 10 mm |
Első féknyereg:
| Magasság (teljes): | 78 mm |
| Szélesség (teljes): | 81 mm |
| Hossz (teljes): | 87 mm |
| Csavarlyuk átmérője: | M8 |
| Rögzítési furatok osztása: | 44 mm |
| Fékgörgő: | 25 mm |
| holland: | M10 |
| Belső furat (párhuzamos): | 4 mm |
| Belső furat merőleges: | 3 mm |
| Holland pecsét: | 10 mm - 2 db |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
