Komplett első fék ATV 110cc - 125cc gold - hidraulikus
Kód: PIT02116Termék részletes leírása
Paraméterek:
Szivattyú jobbra:
| Magasság (összesen): | 80 mm |
| Szélesség (teljes): | 120 mm |
| Hossz (összesen): | 250 mm |
| Hossz (kar a csuklótól): | 160 mm |
| Kormányfurat átmérője: | 22 mm |
| Visszapillantó tükör menete: | M10 |
Tömlő:
| A szivattyútól az elosztóig: | 500 mm |
| Az elosztótól a féknyeregig: | 450 mm |
Tolómérő:
| Magasság (teljes): | 57 mm |
| Szélesség (teljes): | 62 mm |
| Hossz (teljes): | 79 mm |
| Csavarlyuk átmérője: | M8 |
| Rögzítési furatok osztása: | 50 mm |
| Fékgörgő: | 20 mm |
| holland: | M10 |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
