Karcsap M14 / M10 - ATV 125cc
Kód: PIT01660Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
► Pin 1db
► Koronacsavar M10
► M14 önzáró anyák
► Anyák M14
► Védőgumi/mandzsetta
Pin:
| Teljes hossz: | 90 mm |
| Téma: | M14 x 55 mm |
| Teljes magasság: | 58 mm |
| Kúp: | 10 mm - 10,50 mm |
| Téma: | M10 x 22 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | ATV, Pitbike és roller alkatrészek |
|---|---|
| A menet átmérője a gömbcsapon: | M10 |
| Lóg: | Alsó kar, Felkar |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
