Karburátoros minibike SHA1515/F37 - 19mm - karos fojtó
Kód: PIT02492Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Karburátor típusa: | úszó |
| Fojtószelep típusa: | kábel |
| Magasság (összesen): | 102 mm |
| Szélesség (teljes): | 62 mm |
| Hossz (összesen): | 80 mm |
| Légszűrő átmérője: | 56 mm |
| A karima furat átmérője: | 19 mm |
| Furat átmérője betét nélkül: | 21 mm |
| Üzemanyagtömlő kimenet: | 4,5 - 5,5 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | ATV, Pitbike és roller alkatrészek |
|---|---|
| Motorkerékpár típusa: | Minibike |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
