Karburátor a Pitbike PZ27-en
Kód: PIT01831Kapcsolódó termékek
Akció
15 984 Ft
–9 %
PZ26 karburátor gyorsítószivattyúval
Pillanatnyilag nem elérhető
14 452 Ft
Akció
5 167 Ft
–4 %
Fojtószelep kábel ATV 200-250cc - Bashan, Shineray
Rendelésre 7-10 munkanap
4 952 Ft
Akció
17 727 Ft
–20 %
Bashan / ATV PZ30 karburátor - kábelfojtó
Rendelésre 7-10 munkanap
14 039 Ft
PZ30 karburátor fojtóval ATV, Bashan, Shineray, Dirtbike modellekhez. 200cc - 250cc motorokhoz tervezték. A karburátor beszerelésekor javasoljuk egy műanyag (ebonit) alátét...
Akció
7 782 Ft
–31 %
Karburátor könyök 60° - ATV 200 - 250cc
Rendelésre 7-10 munkanap
5 365 Ft
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Karburátor típusa: | úszó |
| Fojtószelep típusa: | kar |
| Szélesség (teljes): | 75 mm |
| Hossz (teljes): | 80 mm |
| Magasság (teljes): | 170 mm |
| Légszűrőnkénti átmérő: | 38 mm |
| Karima furat átmérője: | 6,5 mm |
| Rögzítési furatok osztása: | 48 mm |
| Belső karima furata: | 27 mm |
| Üzemanyagtömlő kimenet: | 5-6 mm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
