Kapcsolódoboz + tanksapka + kormányzár (Bashan org.)
Kód: PIT00417Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
► Kapcsoló doboz
► tartálysapka
► Kormánydugó
Gyújtáskapcsoló:
| Csatlakozók száma: | 1 |
| Tüskék száma: | 4 |
| Átmérő nyílásonként: | 26 mm |
| Kupak átmérője: | 29 mm |
| Gyújtás hossza: | 45 mm |
| Kábel hossza: | 180 mm |
| Kulcsok száma: | 2 db |
Tartálysapka:
| Külső átmérő: | 81,5 mm |
| Magasság: | 33,5 mm |
| Dugó átmérője: | 30 mm |
| Kiemelkedések : | 8 mm × 3 mm |
| Dugó hossza: | 28 mm |
| Tömítés vastagsága: | 2,5 mm |
Kormányzár:
| Hossz (teljes): | 37 mm |
| Szélesség (teljes): | 27 mm |
| Magasság (teljes): | 25 mm |
| Zárnyelv átmérője: | 10 mm |
| Zárnyelv hossza: | 8 mm |
| Rögzítési furatok átmérője: | 5 mm |
| Rögzítési furatok osztása: | 17 mm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
