Jobb első fékdob 3 - teljes
Kód: PIT00602Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Menetes csapok: | M8 |
| Tüskék száma (lemezlyukak): | 3 |
| Pin távolság: | 77 mm |
| Csapok hossza: | 15 mm |
| Allen tűk: | 4 |
| Dob magassága (teljes): | 55 mm |
| A dob külső átmérője: | 99 mm |
| A dob belső átmérője: | 85 mm |
| Az állkapocs külső átmérője: | 84 mm |
| Pofa szélessége: | 20 mm |
| Belső átmérő agyonként: | 17 mm |
| A statikus rész belső átmérője: | 20 mm |
| A statikus rész külső átmérője: | 104 mm |
| Csapágy típusa: | 6003 RS |
| Guffer típusa: | TC 22 × 35 × 7 × 2 |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
