Jelzők - króm
Kód: PIT00580Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Tüskék száma: | 1 + 1 |
| Teljesítmény: | DC 12 V |
| Magasság: | 47 mm |
| Szélesség: | 77 mm |
| Hossz (teljes): | 104 mm |
| Átmérő (világítóüveg): | 46 mm |
| Rögzítési menet: | M10 × 15 mm |
| Csavarkulcshoz alkalmas anya: | 14 |
| Kábel hossza: | 280 mm |
| Szín: | Krómozott műanyag |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
