Indítórelé védőgumival - anya
Kód: PIT00720Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Tápfeszültség: | 12 V |
| Kapcsolóáram: | 25 A |
| Csatlakozók száma: | 1 |
| Tüskék száma: | 2 |
| Szál a tűn: | M6 × 13 mm |
| Kábel hossza: | 260 mm |
| Szélesség: | 35 mm |
| Hossz: | 60 mm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
