Indítólánc + csúszkák
Kód: PIT00093Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
► Indítólánc
► Hosszabb siklóernyő:
► Rövidebb siklóernyő:
Indító lánc:
| Cellák száma: | 62 |
| Típus: | 25 óra |
| Márka: | YMH |
| Tű hossza: | 9 mm |
| Pin térköz: | 6,35 mm |
| A lánc teljes hossza: | ~ 393,5 mm |
Hosszabb siklóernyő:
| Szélesség: | 10 mm |
| Hossz: | 70 mm |
| A tartó rész hossza: | 2 × 10 mm |
| Csúszó rész hossza: | 45 mm |
Rövidebb vitorlázórepülő:
| Szélesség: | 10 mm |
| Hossz: | 42 mm |
| A tartó rész hossza: | 6 / 8 mm |
| Csúszó rész hossza: | 20 mm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
