Indítókapcsoló + indítógomb 1-es típus
Kód: PIT00546Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Tüskék száma: | 2 + 2 |
| Szélesség (teljes): | 21 mm |
| Magasság (teljes): | 75 mm |
| Vastagság (összesen): | 43 mm |
| Kormánynyitás: | 22 mm |
| Kapcsolóállások: | BE KI |
| Indítógomb: | Igen |
| Kábel hossza: | 720 mm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
