Indító szabadonfutó 3cline 110-125cc - komplett
Kód: PIT00120Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
Szabadonfutó:
| Külső átmérő: | 74 mm |
| Belső átmérő: | 39 mm |
| Ékek száma: | 3 |
| Csavarlyuk átmérője: | M8 |
| A rögzítési furatok osztása: | 3 × 51 mm |
| Lövés az alábbi irányba: | balkezes |
Fogaskerék:
| Fogak száma: | 41 |
| Külső átmérő: | 85 mm |
| Szabadonfutó csapágy átmérője: | 38 mm |
| A tömítés rögzítésének belső átmérője: | 30 mm |
| Tengelyenkénti belső átmérő: | 19 mm |
| Szélesség (teljes): | 28 mm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
