Indító szabadonfutó 20klin 200-250cc - komplett
Kód: PIT00431Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
Szabadonfutó:
| Külső átmérő: | 88 mm |
| Belső átmérő: | 42,2 mm |
| Ékek száma: | 20 |
| Csavarlyuk átmérője: | M8 |
| A rögzítési furatok osztása: | 3 × 65 mm |
| Lövés az alábbi irányba: | balkezes |
Fogaskerék:
| Fogak száma: | 57 |
| Külső átmérő: | 118 mm |
| Szabadonfutó csapágy átmérője: | 42,25 mm |
| Tengelyenkénti belső átmérő: | 22 mm |
| Szélesség (teljes): | 31 mm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
