Indító relé 100A
Kód: PIT00047Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Tápfeszültség: | 12 V |
| Kapcsolóáram: | 100 A |
| Csatlakozók száma: | 1 |
| Tüskék száma: | 2 az 1-ben + 1 + 1 |
| Csavar menet: | M5 × 18 mm |
| Magasság: | 55 mm |
| Szélesség: | 34 mm |
| Hossz: | 39 mm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
