Indító fogaskerekek 60z/17z - komplett
Kód: PIT00397Termék részletes leírása
Paraméterek:
► Az önindító áttétele
► Dupla kerék
► Tengely
Az önindító áttétele:
| Fogak száma: | 60 |
| Külső átmérő: | 62,5 mm |
| Fogszélesség: | 7 mm |
| Fogak száma: | 17 |
| Külső átmérő: | 33 mm |
| Fogszélesség: | 6,5 mm |
| A felszerelés hossza: | 25 mm |
• alkalmas 11 fogas indítóra
Dupla kerék:
| Fogak száma: | 16 |
| Külső átmérő: | 33 mm |
| Fogszélesség: | 7 mm |
| Fogak száma: | 17 |
| Külső átmérő: | 38 mm |
| Fogszélesség: | 7 mm |
| Tengely hossza: | 41,5 mm |
| Tengelyátmérő: | 10 mm |
Tengely:
| Hossz: | 46 mm |
| Átlag: | 10 mm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
