Hűtő + ventilátor + tömlők Bashan org.
Kód: PIT01739Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
► Hűtő
► Ventilátor
► Tömlő 13 x 600 mm - 2 db
► Tömlő 8 x 630 mm
► Tömlő 4 x 810 mm
Hűtő:
| Magasság (összesen): | 265 mm |
| Magasság (hűvösebb): | 162 mm |
| Szélesség (hűtő): | 310 mm |
| Vastagság (hűvösebb): | 27 mm |
| Csövek kimenetei: | 14-16 mm |
| Túlfolyó tömlő / tágulási túlfolyó kimenete: | 8-9 mm |
| Rögzítési furat: | 6 mm |
| A furatok távolsága - vízszintesen | 154 mm / 110 mm |
| Furattávolság – megnövelt: | 233 mm |
Ventilátor:
| Csatlakozók száma: | 1 |
| Tüskék száma: | 2 |
| Teljesítmény: | DC 12V |
| Magasság (teljes): | 145 mm |
| Szélesség (teljes): | 190 mm |
| Vastagság (összesen): | 45 mm |
| A furat átmérője | 7 × 12 mm |
| Lyuktávolság: | 165 mm |
| Légcsavar átmérője: | 130 mm |
| Motor átmérője: | 75 mm |
| Kábelhosszúság: | 300 mm |
Tömlők:
| Belső lyuk: | Külső átmérő | Hossz: | Darabszám |
| 13 mm | 20 mm | 600 mm | 2 db |
| 8 mm | 14 mm | 630 mm | 1 darab |
| 4 mm | 7 mm | 810 mm | 1 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
