Hengerkészlet 160cc 60mm / 13mm - YX160
Kód: PIT01446Termék részletes leírása
Paraméterek:
► Henger
► Dugattyú
► Dugattyúgyűrűk
► Pin
► Segers
► Tömítés a fej alatt
► Tömítés a henger alatt
Henger:
| Szélesség (teljes): | 175 mm |
| Hossz (teljes): | 145 mm |
| Magasság (henger): | 75 mm |
| Magasság (betéttel): | 90,50 mm |
| Belső átmérő (fúrás): | 60 mm |
| A betét külső átmérője: | 66 mm |
| A vezérműlánc furatának átmérője: | 72 mm × 18 mm |
| Lyuktávolság: | 57,5 × 59 × 58 × 44 mm / 85,5 × 89 mm |
| Lyuk átmérője: | 2 × 9 mm / 2 × 10 mm |
Dugattyú:
| Magasság: | 40 mm |
| Átlag: | 60 mm |
| A gyűrűk hornyainak száma: | 3 |
| Horony szélessége: | 1 mm / 1 mm / 1,6 mm |
| Horonymélység: | 2,6 mm |
| Dugattyúcsap furata: | 13 mm |
Dugattyúgyűrűk:
| Számol: | 5 db |
Dugattyúcsap:
| Hossz: | 46 mm |
| Külső átmérő: | 13 mm |
| Belső átmérő: | 9 mm |
Hengerfejtömítés:
| Magasság (teljes): | 102 mm |
| Szélesség (teljes): | 119 mm |
| Vastagság: | 0,4 mm |
| Hengerfurat átmérője: | 60 mm |
| Csaplyukak átmérője: | 2 × 8,5 mm / 2 × 10 mm |
| A vezérműlánc furatának átmérője: | 88 × 18 mm |
Tömítés a henger alatt:
| Magasság (teljes): | 91 mm |
| Szélesség (teljes): | 118 mm |
| Vastagság: | 0,6 mm |
| Hengerfurat átmérője: | 67 mm |
| Csaplyukak átmérője: | 2 × 8,5 mm / 2 × 10 mm |
| A vezérműlánc furatának átmérője: | 74 × 19 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | ATV, Pitbike és roller alkatrészek |
|---|---|
| Motorkerékpár típusa: | YX160 |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
