Hengerkészlet 150cc GY6 57.40mm / 15mm tömítéssel
Kód: PIT00612Termék részletes leírása
Paraméterek:
► Henger
► Dugattyú
► Dugattyúgyűrűk
► Pin
► Segers
► Tömítés a fej alatt
► Tömítés a henger alatt
Henger:
| Szélesség (teljes): | 134 mm |
| A henger félkör átmérője: | 122 mm |
| Hossz (teljes): | 121 mm |
| Magasság (henger): | 69 mm |
| Magasság (betéttel): | 90 mm |
| Belső átmérő (fúrás): | 57,40 mm |
| A betét külső átmérője: | 51 mm |
| A vezérműlánc furatának átmérője: | 90 × 14 mm |
| Lyuktávolság: | 54 × 54 mm |
| Lyuk átmérője: | 2 × 8 mm, 2 × 10 mm |
Dugattyú:
| Magasság: | 38,5 mm |
| Átlag: | 57 ~ 57,4 mm |
| A gyűrűk hornyainak száma: | 3 |
| Horony szélessége: | 1,1 mm / 1,1 mm / 2 mm |
| Horonymélység: | 2,8 mm |
| Dugattyúcsap furata: | 15 mm |
Dugattyúgyűrűk:
| Számol: | 5 db |
Dugattyúcsap:
| Hossz: | 42 mm |
| Külső átmérő: | 15 mm |
| Belső átmérő: | 10 mm |
Hengerfejtömítés:
| Magasság (teljes): | 111 mm |
| Szélesség (teljes): | 110 mm |
| Vastagság: | 0,45 mm |
| Hengerfurat átmérője: | 57,50 mm |
| Csaplyukak átmérője: | 2 x 8 mm / 1 x 10 mm |
| A vezérműlánc furatának átmérője: | 98 × 19 mm |
Tömítés a henger alatt:
| Magasság (teljes): | 115 mm |
| Szélesség (teljes): | 102 mm |
| Vastagság: | 0,6 mm |
| Hengerfurat átmérője: | 63 mm |
| Csaplyukak átmérője: | 3 x 10 mm / 1 x 9 mm |
| A vezérműlánc furatának átmérője: | 89 × 16 mm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
