Hengerkészlet 125cc 54.00mm / 14mm
Kód: PIT00114Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
► Henger - az alsó indítóhoz
► Dugattyú
► Dugattyúgyűrűk
► Pin
► Segers
► Tömítés a fej alatt
► Tömítés a henger alatt
Henger:
| Szélesség (teljes): | 130 mm |
| Hossz (teljes): | 128 mm |
| Magasság (henger): | 69 mm |
| Magasság (betéttel): | 93 mm |
| Belső átmérő (fúrás): | 54 mm |
| A betét külső átmérője: | 58 mm |
| Olajlyuk átmérője: | 10 mm |
| Az olajtömítések csapágyának átmérője: | 19 mm |
| A vezérműlánc furatának átmérője: | 76 × 17 mm |
| Lyuktávolság: | 52 × 50,5 × 51 × 50 mm / 72 × 73 mm |
| Lyuk átmérője: | 2 × 9 mm / 2 × 10 mm |
Dugattyú:
| Magasság: | 40 mm |
| Átlag: | 54 mm |
| A gyűrűk hornyainak száma: | 3 |
| Horony szélessége: | 1 mm / 1 mm / 2 mm |
| Horonymélység: | 2,7 mm |
| Dugattyúcsap furata: | 14 mm |
Dugattyúgyűrűk:
| Szám: | 5 db |
Dugattyúcsap:
| Hossz: | 42 mm |
| Külső átmérő: | 14 mm |
| Belső átmérő: | 9 mm |
Hengerfejtömítés:
| Magasság (teljes): | 110 mm |
| Szélesség (teljes): | 107 mm |
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Hengerfurat átmérője: | 54,5 mm |
| Csaplyukak átmérője: | 1 × 9 mm / 2 × 10 mm / 1 × 13 mm |
| Olajlyuk átmérője: | 23 mm × 14 mm |
| A vezérműlánc furatának átmérője: | 78 mm × 17 - 19 mm |
Tömítés a henger alatt:
| Magasság (teljes): | 111 mm |
| Szélesség (teljes): | 95 mm |
| Vastagság: | 0,6 mm |
| Hengerfurat átmérője: | 59 mm |
| Csaplyukak átmérője: | 1 × 9 mm / 2 × 10 mm / 1 × 12 × 9 mm |
| Olajlyuk átmérője: | 18 mm |
| A vezérműlánc furatának átmérője: | 63 mm × 17 mm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
