Hátsó tengely 15 x 246 mm csapággyal
Kód: PIT01349Termék részletes leírása
Paraméterek:
► Hátsó tengely
► Mátrix
► Hosszú tárolás
► Rövid tárolás
Hátsó tengely:
| Hossz (összesen): | 259 mm |
| Hossza (tárhely): | 215 mm |
| Átlag: | 15 mm |
| Téma: | M14 × 1,5 |
| Szál hossza: | 31 mm |
| Alkalmas kulcshoz: | 17 |
Mátrix:
| Alkalmas kulcshoz: | 19 |
Hosszú tárolás:
| Hossz: | 40 mm |
| Külső átmérő: | 25 mm |
| Belső átmérő: | 15 mm |
Rövid mentés:
| Hossz: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 27 mm |
| Belső átmérő: | 15 mm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
