Hátsó tengely 12mm x 230 csapággyal - Pitbike 125cc
Kód: PIT02510Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
► Hátsó tengely
► Mátrix
► Hosszú tárolás
► Rövid tárolás
Hátsó tengely:
| Hossz (összesen): | 230 mm |
| Hossza (tárhely): | 218 mm |
| Átlag: | 12 mm |
| Téma: | M12 × 1,25 |
| Szál hossza: | 25 mm |
| Alkalmas a következő kulcsokhoz: | 14 |
Mátrix:
| Alkalmas a következő kulcsokhoz: | 17 |
Hosszú tárolás:
| Hossz: | 30 mm |
| Külső átmérő: | 19 mm |
| Belső átmérő: | 12 mm |
Rövid mentés:
| Hossz: | 12 mm |
| Külső átmérő: | 19 mm |
| Belső átmérő: | 12 mm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
