Hátsó lengővilla ATV 125cc - 7"
Kód: PIT02269Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Hossz (összesen): | 330 mm |
| Szélesség: | 230 - 105 mm |
| Település hossza a tengelyen: | 230 mm |
| Csapágy átmérő: | 12 mm |
| A hangtompító nyitási szélessége: | 24 mm |
| Lengéscsillapító csavar furatok: | 10 mm |
| Lyuk a ház rögzítéséhez: | 10 mm |
| Az alsó furnérhorony hossza: | 46 mm |
| Lyuk a ház forgácslapjához: | 9 × 13 mm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
