Hátsó lengéscsillapító - 280x11mm Verseny - Pitbike
Kód: PIT02776Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Teljes hossz: | 315 mm |
| Furattávolság (a csavar tengelyétől a tengelyig): | 280 mm |
| Lyuk átmérője: | 10 mm |
| Nyitás szélessége: | 21 mm |
| Lengéscsillapító átmérője (teljes): | 65 mm |
| Rugó átmérője: | 11 mm |
| Rugó hossza: | 140 mm |
| A keménység beállítása: | 50 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | ATV, Pitbike és roller alkatrészek |
|---|---|
| Elhelyezkedés: | Hátulsó |
| Motorkerékpár típusa: | Pit bike, ATV |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
