Hátsó lengéscsillapító - 248 x 11 mm-es versenylevegős - Pitbike
Kód: PIT02007Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Teljes hossz: | 280 mm |
| Furattávolság (a csavar tengelyétől a tengelyig): | 250 mm |
| Lyuk átmérője: | 10 mm |
| Nyitás szélessége: | 20 mm |
| Lengéscsillapító átmérője (teljes): | 63 mm |
| Rugó átmérője: | 11 mm |
| Rugó hossza: | 140 mm |
| A keménység beállítása: | 30 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | ATV, Pitbike és roller alkatrészek |
|---|---|
| A rögzítő furat átmérője: | 10 mm |
| A rögzítő furat szélessége: | 20 mm |
| A rögzítőfuratok tengelyei közötti távolság: | 250 mm |
| Elhelyezkedés: | Hátulsó |
| Felfüggesztés típusa: | Levegő |
| Motorkerékpár típusa: | Pit bike, ATV |
| Rugó átmérője: | 11 mm |
| Színes: | fehér |
| Teljes hossz: | 280 mm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
