Hátsó lengéscsillapító - 240x8mm - piros
Kód: PIT03106Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Teljes hossz: | 270 mm |
| Lyuk távolság (a csavar tengelyétől a tengelyig): |
240 mm |
| Lyuk átmérője: | 10 mm |
| Nyitás szélessége: | 21 mm |
| Lengéscsillapító átmérője (teljes): | 56 mm |
| Rugó átmérője: | 8 mm |
| Rugó hossza: | 140 mm |
| A keménység beállítása: | 5 fok |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | ATV, Pitbike és roller alkatrészek |
|---|---|
| A rögzítő furat átmérője: | 10 mm |
| A rögzítő furat szélessége: | 21 mm |
| A rögzítőfuratok tengelyei közötti távolság: | 250 mm |
| Elhelyezkedés: | Hátulsó |
| Felfüggesztés típusa: | Olajos |
| Motorkerékpár típusa: | Pit bike, ATV |
| Rugó átmérője: | 7 mm |
| Színes: | Piros |
| Teljes hossz: | 270 mm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
