Hátsó lengéscsillapító - 185x8mm - minibike - minicross - állítható
Kód: PIT02210Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Teljes hossz: | 205 mm |
| Furattávolság (a csavar tengelyétől a tengelyig): | 185 mm |
| Lyuk átmérője: | 8 mm |
| Nyitás szélessége: | 22 mm |
| Lengéscsillapító átmérője (teljes): | 47 mm |
| Rugó átmérője: | 8 mm |
| Rugó hossza: | 120 mm |
| A keménység beállítása: | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | ATV, Pitbike és roller alkatrészek |
|---|---|
| A rögzítő furat átmérője: | 8 mm |
| A rögzítő furat szélessége: | 22 mm |
| A rögzítőfuratok tengelyei közötti távolság: | 185 mm |
| Elhelyezkedés: | Hátulsó |
| Felfüggesztés típusa: | Olajos |
| Motorkerékpár típusa: | Minibike |
| Rugó átmérője: | 8 mm |
| Színes: | Fekete |
| Teljes hossz: | 205 mm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
