Hátsó lámpa Bashan org.
Kód: PIT01601Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Csatlakozók száma: | 1 |
| Tüskék száma: | 3 |
| Magasság: | 67 mm |
| Szélesség: | 126 mm |
| Vastagság: | 55 mm |
| Kábel hossza: | 400 mm |
| Csavar átmérője: | M6 × 18 mm |
| A rögzítési furatok osztása: | 50 mm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
