Hátsó kerék felni 12" 4x65mm tengely 12 - fekete komplett
Kód: PIT00333Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Méret: | 1,85 × 12 |
| Külső átmérő: | 327 mm |
| Külső szélesség: | 71 mm |
| Belső szélesség: | 53 mm |
| Belső tengelyfurat: | 12 mm |
| Lyuk hossza: | 130 mm |
| Agy hossza: | 150 mm |
| Csapágytípus: | 6301Z (37 mm × 12 mm × 12 mm ) |
| Furat a féktárcsa/rozetta rögzítéséhez: | M8 |
| A féktárcsa furatainak távolsága: | 46 mm × 46 mm × 46 mm × 46 mm / 65 mm × 65 mm |
| A csapágy átmérője a féktárcsán: | 50 mm |
| A lyukak távolsága a rozettán: | 47 mm × 47 mm × 47 mm × 47 mm / 67 mm × 67 mm |
| A rozetta tárolási átmérője: | 51,50 mm |
| Tüskék hossza: | 120 mm |
| A hegyek átmérője: | 3 mm |
| Tüskék száma: | 32 db |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
