Hátsó kerék felni 12" 4x100mm tengely 15 - fekete komplett
Kód: PIT02939Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Méret: | 1,85 × 12 |
| Külső átmérő: | 325 mm |
| Külső szélesség: | 69 mm |
| Belső szélesség: | 48 mm |
| Belső tengelyfurat: | 15 mm |
| Lyuk hossza: | 130 mm |
| Agy hossza: | 150 mm |
| Csapágytípus: | - |
| Furat a féktárcsa/rozetta rögzítéséhez: | M8 |
| A féktárcsa furatainak távolsága: | 70 mm × 70 mm × 70 mm × 70 mm / 100 mm × 100 mm |
| A csapágy átmérője a féktárcsán: | 76 mm |
| A lyukak távolsága a rozettán: | 65 mm × 65 mm × 65 mm × 65 mm / 92 mm × 92 mm |
| A rozetta tárolási átmérője: | 76 mm |
| Tüskék hossza: | 135 mm |
| A hegyek átmérője: | 3 mm |
| Tüskék száma: | 32 db |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
