Hátsó féknyereg - Shineray ATV 150cc
Kód: PIT01762Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Magasság (teljes): | 95 mm |
| Szélesség (teljes): | 145 mm |
| Hossz (teljes): | 10 mm |
| Csavarlyuk átmérője: | M8 |
| A rögzítési furatok osztása: | 57 mm |
| Fékgörgő: | 30 mm |
| Furat a kábelgörgőhöz: | 7 mm |
| Lyuk a holland rögzítéséhez: | 8 mm |
| holland: | M10 |
| Belső furat (párhuzamos): | 4 mm |
| Belső furat merőleges: | 3 mm |
| Holland pecsét: | 10 mm - 2 db |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
