Hátsó fékbetét 250cc Shineray 55x38 és 85x42
Kód: PIT01399Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
A "kocka" lefedése
| Magasság (teljes): | 38,5 mm |
| Szélesség (kiemelkedésekkel): | 55,5 mm |
| Szélesség (kiemelkedések nélkül - felül): | 38 mm |
| Szélesség (kiemelkedések nélkül - alul): | 50 mm |
| Vastagság (összesen): | 10 mm |
| Vastagság (bélés): | 4 mm |
| Oldalsó kiemelkedések: | 4 × 4 mm |
Vágja le a "félhold"
| Magasság (teljes): | 42 mm |
| Szélesség (teljes): | 85 mm |
| Vastagság (összesen): | 8 mm |
| Vastagság (bélés): | 4,5 mm |
| A rögzítőfurat átmérője: | 9 × 9 mm |
| Rögzítési furatok osztása: | 68 mm |
| A központi kiemelkedés szélessége: | 14 mm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
