Gyújtógyertya NGK D8EA (2120) - M12
Kód: PIT00422Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Márka: | NGK |
| Típus: | D8EA |
| Hossz (teljes): | 75 mm |
| Szál (a fejbe): | M12 x 1 |
| Szál hossza: | 19 mm |
| Meghúzó kulcs: | 18 |
| Csőmenet: | M4 |
| Menet hossza: | 7 mm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
