Gyújtógyertya NGK C7HSA (4629) - M10
Kód: PIT00551Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Márka: | NGK |
| Típus: | C7HSA |
| Elektróda: | Nikkel |
| Megszakított: | Nem |
| Hossz (teljes): | 64 mm |
| Szál (a fejbe): | M10 x 1 |
| Szál hossza: | 9 mm |
| Meghúzó kulcs: | 16 |
| Csőmenet: | M4 |
| Szál hossza: | 7 mm |
| Meghúzási nyomaték: | 12 Nm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
