Gyújtás rotor 8 tekercses ATV 200-250cc
Kód: PIT00520Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Külső átmérő: | 110 mm |
| Belső átmérő: | 90,5 mm |
| Mélység (rotor): | 38 mm |
| Szélesség (rotor): | 40 mm |
| Szélesség (teljes): | 49 mm |
| Üresjárati csapágy külső átmérője: | 90 mm |
| A tengely (kúp) belső furata: | 18-22 mm |
| Horony szélessége: | 4 mm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
