Gyújtás rotor 2 tekercses ATV
Kód: PIT00094Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Külső átmérő: | 110 mm |
| Belső átmérő: | 86,5 mm |
| Mélység (rotor): | 37 mm |
| Szélesség (rotor): | 41 mm |
| Szélesség (teljes): | 58 mm |
| Szabadonfutó külső átmérője: | 74 mm |
| Szabadonfutó belső átmérője: | 39,5 mm |
| Belső tengelyfurat (kúp): | 15 - 19 mm |
| Horony szélessége: | 4 mm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
