Gyújtás állórész 8 tekercses ATV GY6
Kód: PIT01362Termék részletes leírása
Paraméterek:
Állórész:
| Csatlakozók száma: | 3 |
| Csapok száma: | 3 + 1 + 1 |
| Tekercsek száma: | 8 |
| A tekercsek külső átmérője: | 89 mm |
| Belső átmérő: | 29 mm |
| Csavarlyuk átmérője: | 6 mm |
| A rögzítési furatok osztása: | 41 mm |
| Kábel hossza: | 550 mm |
Hall szenzor:
| Magasság: | 33 mm |
| Szélesség: | 21 mm |
| Hossz: | 22 mm |
| Csavarlyuk átmérője: | 5 mm |
| A rögzítési furatok osztása: | 34 mm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
