Gyújtás állórész 8 tekercses ATV 200-250cc
Kód: PIT00053Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
Állórész:
| Csatlakozók száma: | 1 ( 5 ) |
| Csapok száma: | 5 ( 1 + 1 + 1 + 1 + 1) |
| • tűk száma 5, azokat a műanyag csatlakozóba kell behelyezni | |
| Tekercsek száma: | 8 |
| A tekercsek külső átmérője: | 89 mm |
| Belső átmérő: | 32 mm |
| Csavarlyuk átmérője: | 5 mm |
| A rögzítési furatok osztása: | 40 mm / 28 mm / 28 mm |
| Kábel hossza: | 490 mm |
Hall szenzor:
| Magasság: | 30 mm |
| Szélesség: | 20 mm |
| Hossz: | 22 mm |
| Csavarlyuk átmérője: | 5 mm |
| A rögzítési furatok osztása: | 35 mm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
