Gyújtás állórész 8/2 tekercs + rotor - Zongshen 125cc
Kód: PIT02057Termék részletes leírása
Paraméterek:
► Állórész
► Rotor
► Sebességváltó érzékelő
Állórész:
| Csatlakozók száma: | 4 |
| Tüskék száma: | 2 + 1 + 1 + 1 |
| Tekercsek száma: | 8 / 2 - csatlakoztatva |
| A tekercsek külső átmérője: | 58 mm |
| Belső átmérő: | 28 mm |
| Csavarlyuk átmérője: | 6,5 mm |
| A rögzítési furatok osztása: | 100 mm |
| Kábel hossza: | 450 mm |
Forgórész:
| Külső átmérő: | 77,5 mm |
| Belső átmérő: | 60 mm |
| Mélység (rotor): | 35 mm |
| Szélesség (teljes): | 46 mm |
| Belső tengelyfurat (kúp): |
15-19 mm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
