Gyorstűz + kábel + BE / KI kapcsoló
Kód: PIT01222Termék részletes leírása
Paraméterek:
► Gyorstüzelés + BE/KI kapcsoló
► Fogantyú
► Kábel
Gyorstüzelő:
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Csapok száma: | 1 + 1 |
| Kábelhosszúság: | 430 mm |
| Gyorstüzelés hossza + markolat: | 154 mm |
| Markolat hossza: | 115 mm |
| Kormányfurat: | 22 mm |
Lanko:
| Kábel hossza: | 120 cm |
| Bowden hossza: | 108-109 cm |
| A palack átmérője a gázkarig: | 6 mm |
| A karburátor hengerének átmérője: | 3 mm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
